Správa nemovitostí v Praze

Hledáte partnera pro spolehlivou správu nemovitostí v Praze? Míváte potíže s technickou či ekonomickou správou objektů? Má vaše sdružení vlastníků jednotek (SVJ) problémy s výběrem členů nebo volbou předsedy? Svěřte se do rukou renomovaných odborníků z PPM, a.s., a ušetřete zbytečné starosti, čas i nemalé množství peněz.

Správa nemovitostí v Praze

V renomované společnosti PPM, a.s., jsme přes 20 let předním poskytovatelem komplexních služeb v oblasti správy bytových i nebytových objektů v Praze. Zajišťujeme technickou i ekonomickou správu budov, jsme spolehlivým partnerem pro různé developerské projekty, zařizujeme úklid i úpravu zeleně a soustředíme se na spolupráci se SVJ. Hlavním cílem však zůstává kompletní správa nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Zakládáme si také na dobré komunikaci s klientem a moderních službách jako je například Elektronický Domovní Asistent (EDA) nebo propracovaná klientská zóna.

Elektronický domovní asistent

Naší poslední novinkou je klientská služba s názvem Elektronický Domovní Asistent (EDA). EDA vám umožní snadno a rychle vyřešit jakýkoliv problém nebo dotaz a to přímo s našimi specialisty. Tým systému EDA totiž tvoří pouze kmenoví zaměstnanci PPM, a.s., kteří se vám budou ihned věnovat a společně vyřeší váš požadavek. EDA navíc efektivně propojuje všechny naše specialisty z řad techniků, dispečerů, ale i jednotlivých předsedů SVJ.

Elektronický Domovní Asistent  je pro vás k dispozici od pondělí do pátku na telefonním čísle 840 111 840, a to vždy mezi 8:00 a 18:00.

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *