Jak se stát prodejcem Dedra

Dedra je firma, která nabízí své produkty pomocí katalogu, v němž si může zákazník vybrat. Prodává kosmetiku i čisticí prostředky. Aby měla tato firma co nejvíce prodeje, dává možnost výdělku každému, kdo bude mít o prodej jejich výrobků zájem. Na stejném principu funguje i Avon a Oriflame.

Pokud se tedy budete chtít stát prodejcem Dedry a vydělávat si tak peníze za prodej produktů, které Dedra nabízí, musíte se zaregistrovat. Jak to udělat? Uskutečníte první objednávku na stránkách Dedry, kde pro vás bude sice vše za plnou cenu, ale pokud zadáte číslo koordinátora, například 131686, pak získáte okamžitou slevu na produkty a to 25% a stává se z vás prodejce Dedry.

Dedra má několik katalogů do roka, nedostanete však jeden katalog na měsíc, jako tomu je u prodeje kosmetických produktů výše jmenovaných značek, ale katalog je platný obvykle na 3 měsíce. K hlavnímu katalogu jsou pak ještě další menší katalogy. Katalogy i registrace jsou zdarma.

Jako prodejce máte možnost nakupovat pro vlastní potřebu se slevou a vydělávat na prodeji třetí osobě. Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete navštívit stránky www.dedra.cz, kde jsou vám k dispozici 4 online zaměstnanci, kteří vám zodpoví případné vaše dotazy.

Co Dedra nabízí? Dedra je velice specifická a na trhu zatím nemá konkurenci v katalogovém prodeji. Protože Dedra nabízí produkty jak drogistické, tak produkty pro domácnost, oblečení, doplňky, obuv, dárky a dekorace.

V Dedře se dají objednat i sezónní věci jako jsou dekorace na vánoce, na velikonoce, na jaro i na zimu. Navíc Dedra neustále svůj sortiment rozšiřuje a tak je pořád z čeho vybírat. Pokud se toužíte stát prodejcem Dedry, udělejte to co nejrychleji, dokud nebude trh prodejců této firmy zasycen, což zatím není, jelikož Dedra není na trhu zas až tak dlouho.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *