S novou kvalitní látkou přečalouníte jakýkoli nábytek

Máte doma letitý gauč, který je spjat s vaší rodinou po mnoho let, přirostl vám k srdci a nechcete ho vyhodit? Anebo možná usedáte na krásné, ale již lety poznamenané čalouněné stoličky, které by si zasloužily nový kabát. Ať je důvod vašeho zájmu o čalounění jakýkoli, víme, kde seženete spoustu kvalitního materiálu za rozumné ceny.

Sníte o látce podobné té původní?

Výrobci látek na čalounění vědí, že lidé často hledají látku podobnou té, která byla na jejich starém sofa, gauči, pohovce či jiném nábytku. Důvodů je mnoho, někdo má rád věci v původním ale přitom novém stavu, někdo chce zachovat naprosto shodný styl. Zvláště u starších a vzácných kusů nábytku není vůbec divu, že chceme, aby působil jako by vůbec renovací neprošel.

Moderní potahová látka na čalounění může mít mnoho podob co se vzhledu týče, ale také složením. Snadno tak seženeme látky hladké, s hrubší strukturou, vodu odpudivé, snadno čistitelné, pro venkovní použití a mnohé další. I koženka si stále nachází místo v obývácích nebo třeba pracovnách zákazníků.

Když jsou v sedačce prosezená místa

Tím, jak opakovaně usedáme na gauč, pohovku nebo jiný typ nábytku, časem dojde k jejich prosezení a vzniku nepříjemných hrbolů. I opěrací část nebo područky mohou být značně opotřebené. Pomoci vám může molitan na míru. Prodává se v metráži a má různé tuhosti a tloušťky. I proto patří k nejprodávanějším druhům pěn na trhu s čalounickým a jiným materiálem. Vybrat si můžete desky z molitanové PUR pěny, molitanové pěny, studené pěny nebo paměťové pěny.

Poraďte se s čalouníkem a nakupte si materiál, který vašemu sofa vrátí původní tvář. Anebo si vyberte látku zcela novou a letitý gauč bude mít zcela jiný vzhled a styl. Záleží jen na vás, kde a zda chcete váš nábytek posunout. Kompletní nabídku sortimentu najdete na webových stránkách calounickymaterial.cz. Nahlédněte a vyberte si z nádherných látek, které se hodí do obýváku, ložnice, kuchyně i pracovny.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *