Rozlučka se svobodou aneb chlapské řeči nejenom o ženách


Plánoval jsem rozlučku se svobodou, a tak jsem sezval své kamarády z vysoké školy. Bylo to fajn. Sešli jsme se v jedné příjemné hospůdce v centru. Kecali jsme o tom, co je v našich životech nového, co se událo doma, ve světě. Popíjeli jsme nějaké to pivko a padlo i pár panáků. Jak čas pokročil, kluci, co byli zdaleka, se začali rozcházet a nakonec jsme zbyli jenom tři. Já, Petr, co mi onehdy doporučil ty erotické masáže, a Martin.

Kdybych byl natvrdlej, nic nepochopím

„Víš, že jsi to vlastně všechno spískal ty?“ řekl jsem se smíchem Petrovi. „Kdybys mne tam neposlal, nejspíš bych dneska nebyl v takové pohodě, v jaké jsem a nejspíš bych si netroufl Jarku vůbec oslovit,“ vyprávím mu. „Ale jdi,“ usmál se Petr. „To je hlavně tvoje odvaha a tvoje práce. Kdybys nedospěl k tomu, že to chceš, nedopracoval by ses k tomu, to je jednoduché jak facka,“ dodal. „Já jsem zastáncem maximální otevřenosti, teda alespoň pokud jde o erotiku. Ty masáže ti pomohou poznat vlastní tělo. Dozvíš se o sobě, co vlastně chceš. V životě ti to pak může pomoct, to je určitě tvůj případ. Ale kdybys byl natvrdlej trouba, tak nepochopíš vůbec nic,“ dokončil svůj monolog. Ostatně, jak se třeba dočteme v tomto článku, tantra je o proudění energie.

Představ si lechtání peříčkem…

„Erotické masáže? Můžu to taky zkusit?“ probral se z letargie Martin. Chvílemi nad půllitrem piva usínal. Hned jsme se toho s Petrem chytli a začali mu vysvětlovat, o co jde. „Masérky jsou krásné, mladé baby. Můžeš si vybrat, která si tě vezme do práce. Dokonale odplavíš stres. Například jemné šimrání peříčkem na intimních místech je nádhera. Přenese tě to do úplně jiné dimenze. A k tomu si představ tichou relaxační hudbu, vůni svíček. Můžeš si říct, co je ti příjemné, co ne. Masérka ti nebude praktikovat něco, co by v tobě způsobovalo nepříjemné pocity,“ líčil jsem mu sugestivně své zážitky. O párové tantrické masáži jsem se ale nezmiňoval. Věděl jsem, že Martina před pár týdny opustila slečna a nechtěl jsem jitřit rány – sám vím, že člověka někdy rozhodí i drobná zmínka.

Radím, jak se zaměřit na svoje tělo

„Nevykládej si to ale tak, že s ní budeš mít sex. Na to pozor. Pokud si nejseš jistej, že to vydržíš, nech si zajít chuť. To profesionální masáž, i když erotická, ne sexuální orgie,“ spustil Petr. Při jeho slovech jsem se usmál. Vzpomněl jsem si, jak takhle kdysi školil mne. „Myslíte, že to vydržím? Já nevím,“ pokrčil rameny Martin. „Zaměř se na svoje tělo. Vychutnávej si ty doteky. To umí dokonale. Uvidíš pak, že budeš mít sám v sobě tak silnej zážitek, že tě ani nenapadne myslet na to, že bys mohl masérku svést. Alespoň pro mne to bylo vždycky tak silný, že jsem si to odžil sám a byla to nádhera,“ líčím poctivě svoje pocity. Dáváme pak s Petrem Martinovi kontakt, kam se obrátit.

Nemám rád chlapy, co se nedokážou ovládat

Po chvíli se rozcházíme každý po svém. Já za svojí Jarkou, se kterou si chceme ještě před veselkou dopřát jednu krásnou tantrickou masáž. Bude to poslední za svobodna. Petr za svojí Janou, vyprávěl nám o tom, jak je to skvělá ženská, i když brát se prý nechtějí, a Martin do své mládenecké garsonky. Málem bych na to všechno zapomněl, protože mne pohltily přípravy svatby, kdyby mi to náhodné setkání nepřipomnělo. Jedno si jdu takhle po ulici, když na mne někdo haleká. Martin. Za rohem je hospůdka, tak zapadneme na jedno. „Jak jsi dopadl s těmi masážemi? Zkusil jsi to?“ ptám se po pár doušcích piva. „No, blbě. Vyhodila mně. Víš, já se prostě neudržel,“ pokrčil rameny. A já tak nějak ztratil chuť poslouchat jeho nářky, že mu chybí ženská. Chlapy, co se neuměj ovládat, prostě nemám rád. Stejně tak je ale špatné, když třeba majitelka salonu nabízí jako masérky nezletilé slečny, za to padl i trest, jak se můžete dozvědět zde.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *