Profesionální služby v oblasti SVJ

PPM_bytovymagazin.cz

 

V PPM, a.s. běžně spolupracujeme se spolky vlastníků bytových jednotek (SVJ), kde dokážeme i plně zastoupit náročnou funkci jejich předsedy. Jste takovým spolkem? Pokud ano, určitě znáte problémy při volbě členů výboru nebo při řešení zastoupení funkce samotného předsedy. Pokud hledáte člověka, který je plně ochoten převzít veškeré povinnosti spojené s předsednictvím SVJ, nemusíte vždy uspět. Lepší je přenechat podobné starosti odborníkům. Zbavíte se starostí ohledně úhrady nenadálých škod nebo při manipulaci s desetitisícovými i sta tisícovými částkami.

Pojištění až na 50 milionů Kč

Úkony předsedy SVJ nemusejí být vždy snadnou záležitostí. Můžete ale zvolit pohodlnější a bezpečnou cestu.  Naše renomovaná společnost PPM je schopna veškeré náležitosti převzít a tuto pozici zcela zastoupit. Firma převezme kompletní zodpovědnost za výkon dané funkce statutárního orgánu společenství a vyhoví i vysokým nárokům ohledně odborných nebo právních znalostí. Zbavíme vás případné odpovědnosti za způsobené škody a navíc jako jedna z mála firem v oboru disponuje pojištěním až na 50 milionů Kč. A to i v případě škody způsobené třetím osobám. V neposlední řadě se vyhnete těžké volbě ohledně člověka, který nese značnou zodpovědnost za ne příliš příjemnou pozici ve spolku.

Hlavní povinnosti spojené s předsednictvím SVJ jsou například uzavírání smluv dle finančních limitů určených shromážděním, správa domu ve věcech, které nejsou v pravomoci daného shromáždění, nebo evidence vlastníků jednotek ve vztahu k veřejnému rejstříku. Předseda také garantuje zodpovědné vyplnění všech usnesení SVJ, práci na běžné agendě i schvalování finančního plánu. Firma PPM, a.s.  zajišťuje navíc i vedení a archivaci schůzí spolku, kontrolu vyúčtování, vyhledávání příležitostí k úsporám a pravidelné kontroly všech nemovitostí.

Profesionální flat service

V rámci správy nemovitostí nabízíme také profesionální facility management a kompletní flat service. Jste vlastníkem bytu a nemáte čas na jeho správu? Máte starosti spojené s opravami? Přenechejte nám veškeré povinnosti, které se s pronájmem a správou bytu pojí. Máme 100 % bilanci ve vyhledávání spolehlivých nájemníků a garantujeme 12 měsíční délku pronájmu. V případě předčasného odchodu nájemníka zajistíme ihned a zdarma dalšího nájemce. Ušetříte spoustu času, značné starosti s nájemci a bezpečně vyděláte peníze bez větší námahy.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *