Poznejte výhody termostatického směšovacího ventilu ATM

Chystáte si pořídit nový směšovací ventil? Pak se určitě poohlédněte po termostatickém ventilu ATM NG od společnosti Afriso. Tento typ ventilu s sebou přináší mnoho inovativních výhod.  A jaké přínosy tento ventil má?

Ochrana před popálením

Termostatický směšovací ventil nové generace od společnosti Afriso vyniká především rychlou změnou teploty a tlaku a disponuje pojistkou proti přehřátí. Tím je zajištěna ochrana před popálením horkou vodou. Vhodné jsou tak pro použití na místech, kde je třeba zajistit ochranu před popálením horké vody, běžným příkladem může být zdravotnictví, školská zařízení, domácnosti apod.

Ochrana proti přehřátí

Další výhodou termostatického ventilu nové generace je ochrana spotřebičů, vedení vytápěcího systému a jiných zařízení před přehřátím horké vody. A to díky zavíracímu cyklusu do 1 s, který reaguje na rapidní zvýšení teploty či při zastavení nebo poruše studené větve. Termostatický směšovací ventil od společnosti Afriso tak ochrání jednotlivá zařízení před nečekaným zvýšením teploty. Také zaručí ochranu před bakteriemi Legionella.

Výjimečná konstrukce

Nejvýraznější změna těchto směšovacích ventilů potom spočívá ve vnitřní konstrukci. Konstrukce ventilu je vyrobena z prvotřídní mosazi, čímž nedochází k vymývání zinku a olova, tak jako je tomu u jiných druhů ventilů. Jedinečnost této konstrukce je potvrzena patentovou ochranou. Termostatický směšovací ventil vám tak zajistí čistou a nezávadnou vodu. Navíc je odolný proti zanášení a lze ho využít pro čistou vodu nebo vodu obsahující až 50 % glykolu.

A kde si ventil pořídit?

Termostatický směšovací ventil si můžete jednoduše objednat na e-shopu Afriso, kde najdete i další sortiment ventilů, jako je automatický odvzdušňovací ventil, servopohon, trojcestný ventil a další.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *