Potřebujete novou, pevnou, dostatečně velkou betonovou žumpu?

Každoročně mnoho majitelů nemovitostí u nás potřebuje betonovou žumpu. Nahrazujeme s její pomocí staré žumpy, zhotovujeme z nich sklepové prostory, získáváme nádobu na užitkovou vodu a podobně. Žumpa se dá využít klasickým způsobem, na který jsme zvyklí, ale také jinak, jak nás možná docela překvapí.

Nové žumpy napříč celou Českou republikou

Na našem trhu se pohybuje společnost, která provádí každodenně realizace betonové žumpy Praha, ale také další města kdekoli u nás. Např. na venkově, kde máme chalupu, ale není zde kanalizační systém, musíme tento nahradit žumpou. Nejžádanější u nás jsou jímky z betonu, které můžete koupit v několika velikostech.

Betonové žumpy Brno, Olomouc, Zlín, Mladá Boleslav, Písek… všude můžete poptávat žumpy od společnosti dobrezumpy.cz. Tato firma vám totiž dopraví požadovaný typ jímky do maximálně 10 dnů od objednání. K žumpám má i certifikát o splnění směrnic EU.

Příslušenství k betonovým jímkám

Aby vám toto zařízení sloužilo tak, jak má, společnost k němu dodává mnohé příslušenství. Je to betonový nástavec, nepřejezdová deska, bezpečnostní betonový poklop a betonový komín. Za příplatek si můžete objednat víko z litiny, přejezdovou desku a zařízení na měření hladiny kapaliny. Díky poklopu je zamezen vnik jakéhokoli odpadu do jímky, ale také se prostřednictvím něho odčerpává obsah domluveným fekálním vozem.

Více variant pro vaši spokojenost

Kromě betonových žump neboli jímek se vám mohou hodit i septiky. Jímky jsou jednokomorové nádoby hodící se na zadržování odpadní vody. Septiky jsou dvoukomorové žumpy, jež svým uzpůsobením pročišťují odpadní vody. Další variantou je vícekomorová žumpa. Tady jde o nádrže spojené do řady, čímž se dá získat jakákoli kapacita. Jímka se dá použít i jako betonová nádrž na dešťovou vodu, kterou můžete umístit k rodinnému domu či jiné nemovitosti.

Spojte se s firmou dobrezumpy.cz a zeptejte se na vám vyhovující model jímky, termín jeho montáže u vás a celkovou cenu včetně dopravy. Zbavíte se starosti se zachytáváním odpadních vod u vaší chalupy a budete v ní moct bez potíží bydlet kdykoli budete chtít.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *