Nejmodernější technologie v geodézii

Nejenom při projektování, výstavbě, rekonstrukci, ale i při zápisu do katastru nemovitostí budete potřebovat služby dobrého geodeta. Společnost VISIONPLAN-3D patří ke kvalitním odborníkům v oboru geodézie. Svoje geodetické služby poskytuje veřejnosti i podnikatelům, tedy stavebním firmám a projekčním kancelářím.

Firma VISIONPLAN-3D má za sebou stovky realizovaných zakázek a zkušeností napříč celým oborem geodézie. Provádí například zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, dokumentaci stávajícího stavu objektu, vypracuje 3D modely a vizualizace, umí také vytvořit virtuální prohlídku interiéru nebo exteriéru. Pro svoji geodetickou činnost používá nejmodernější technologii jako je laserové skenování, 360° kamery a přístroje pro přesná data.

Pokud budete potřebovat provést zápis do katastru, VISIONPLAN-3D vám zpracuje geometrické plány. Zavítejte na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a seznamte se s její kompletní geodetickou činností. Prohlédněte si rovněž ukázky realizovaných zakázek a fotogalerii, využijte také možnosti sjednat si nezávaznou konzultaci zdarma.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *