Nákup digestoře: Zkombinujte design a spoustu funkcí

Uvažujete o výměně staré kuchyně za novou, nebo vybavujete tuto místnost v novostavbě? Rozhodně nemůžete zapomenout na odsavač par! I když se spíše klade důraz na spotřebiče, krásnou pracovní desku a kuchyňská dvířka, moderní digestoř nelze opomenout. Právě ona totiž bude nejen funkčním, ale i zcela originálním solitérem, který dokonale oživí prostředí, v němž se připravují nejrůznější dobroty. My si představíme stylové digestoře FABER nabízíjící spousty zajímavých inovací.

Tradiční výrobce stylových odsavačů

Že jste o značce FABER ještě neslyšeli? Pak se nejspíše v oblasti kuchyňských spotřebičů příliš nepohybujete. Jedná se o tradičního výrobce, který své modely vyvíjí již od šedesátých let minulého století. Vždyť první prototyp digestoře představil v roce 1958 designér Abrame Galassi. Už tehdy se jednalo o unikátní komínové digestoře FABER, jež se vyznačovaly především svou jedinečností. I první modely už byly ověnčeny některými známými cenami.

Důraz na inovace

Slovo obyčejný je společnosti FABER cizí. Její přístroje se vyznačují spoustou funkcí, které se v jakékoli domácnosti budou stoprocentně hodit. Ať už se jedná o viditelné typy anebo vestavné digestoře FABER, můžete se spolehnout na pohodlné ovládání, jež může být řešeno i na dálku. Na první pohled zaujme víceúrovňové LED podsvícení. Bojíte se většího hluku? S funkcí Remote Blower to není třeba. Ventilační jednotka totiž nemusí být přímo integrována v těle přístroje. Díky funkci Easy Cube si odsavač par nainstalujete jednoduše doma sami.

Pohodlný online nákup

Ještě nevíte, pro jaké provedení odsavače par se rozhodnete? Nevadí. Podívejte se na nabídku eshopu faber-eshop.cz, která je maximálně pestrá. Naším tipem jsou třeba neortodoxně řešené ostrůvkové digestoře FABER se spoustou funkcí. Ať už si vyberete kteroukoli, domů vám ji dopraví zcela zdarma.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *