Nábytek na míru jako krok k ještě lepšímu bydlení

Poptávka po nábytku na míru rok od roku stoupá. Čeští zákazníci mají v tomto směru celkem jasno a moc dobře vědí, proč se jim zakázková výroba vyplatí. Rozhodně nejde jen o snahu odlišit se či mít nábytek, který nikdo jiný nemá. K hlavním důvodům patří také požadavky na vysokou kvalitu provedení. A samozřejmě i mnohem efektivnější využití prostoru.

Nic proti sériově vyráběnému nábytku – i ten může být na velmi vysoké úrovni. Ale na druhou stranu vám nemusí vyhovovat designem, rozměry, provedením polic a skříněk, barvou a v neposlední řadě kvalitou. Ať už si pro zakázkovou výrobu najdete jakýkoliv důvod, profesionální truhlářství vám splní všechna přání do puntíku.

V případě nábytku byste neměli dělat zbytečné kompromisy. Přeci jen jde o významnou součást vybavení domácnosti, kterou budete mít neustále na očích. Musí vám vyhovovat ve všech ohledech, tedy nejen vzhledem, ale také funkčností.

bytovymagazin.cz_truhlarstvi-marek_cz_01

Zakázková výroba je i pro vás

Nábytek na míru není jen pro vymezený okruh lidí, kteří si ho mohou dovolit. Je správnou volbou pro každého, kdo potřebuje individuální řešení, například kvůli nedostatku místa či atypickým dispozicím. Díky nábytku přizpůsobenému vašemu bydlení využijete potenciál prostoru v maximální možné míře.

Podle renomovaného truhlářství Marek jsou mezi zákazníky také osoby s handicapem. Lidé s postižením většinou vyžadují zcela odlišné parametry a vlastnosti, než jaké nabízí výrobci sériového nábytku. Pro zručného truhláře nepředstavuje zhotovení snížené postele apod. žádný problém.

bytovymagazin.cz_truhlarstvi-marek_cz_02

Originalita a životnost

Konečná podoba nábytku na míru je na vás. Vyberete si materiál, barevné provedení a samozřejmě i konkrétní styl provedení. Získáte unikátní zařízení pro svůj byt, které vám bude dělat radost mnohem déle než katalogový nábytek. Chcete ho mít? Pak nezbývá, než poptat truhláře.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *