Moderní regály a přepravky nejenom do moderní výroby

Většinou je přehlížíme, přitom nám poskytují skvělou službu. A mnohdy je doceníme až poté, co se nám jich nedostává. Řeč je o různých regálech a přepravkách, bez kterých by bylo obtížné realizovat například obyčejné stěhování. Ale stačí, když potřebujeme na chalupu dovézt pár knížek. Nebo z chalupy odvézt pár kilo jablek. Na ty pak potřebujeme kvalitní přepravku.

Ještě větší roli regály a přepravky hrají ve výrobních halách a jiných profesionálních provozovnách. Kam jinak uložit vyrobené zboží a následně jej přepravit třeba do obchodu? Opět nastupují regály a přepravky. Proto je nepřehlížejte a věnujte jim pozornost, jež si zaslouží. Jaké máme možnosti?

Kvalitní plastové přepravky

Přepravky můžete mít stohovací, regálové, kovové, skládací a kónické apod. Do menších provozoven se jistě budou hodit tzv. europřepravky, ať již děrované, s víkem či okénkem. Vyrobené jsou z velmi odolného plastu, jenž odolá jak velmi nízkým, tak i velmi vysokým teplotám. Neponičí je mráz až do -40 º C ani vysoká teplota až do 100 º C.

Regálové přepravky a kovové bedny

Další možností jsou přepravky regálové, které slouží především k pohodlném uskladnění například zboží v regálech. Pro skladování těžkého materiálu pak slouží speciální kovové bedny. Pokud sháníte přepravku, jíž budete moci prázdnou efektivně složit, budou v hledáčku vašeho zájmu skládací a kónické přepravky.

Skladová řešení na míru

Víte, že skladová řešení si můžete nechat připravit na míru? Navrhnout si například můžete svůj vlastní policový regál. V podstatě se jedná o geniální nápad. Potřeby každého skladu či výrobní linky jsou jiné stejně jako její kapacity. Takový regál na míru je pak ideálním řešením.

Obraťte se na profesionály

Své služby vám v tomto smyslu nabízí například společnost Storage, která je jedním z největších profesionálů v oblasti skladových systémů v ČR specializující se na výrobu regálů, přepravek a dalšího dílenského nábytku. Přepravky a regály z její dílny splňují ta nejpřísnější kritéria a můžete si tak být jisti, že vaše přepravované a skladované zboží neohrozí. Naopak je přemístí a následně uskladní bez poškození. A o to jde především, ne?

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *