Jak mít o Vánocích doma teplo

49400436 - woman warming up with feet on heater winter woolen socks drying on a heater, christmas lights, decorations and hot drink

Vánoce jsou za dveřmi a za okny fouká studený vítr a je mráz. Vytopit v tomto počasí domy je téměř nemožné a hlavně ekonomicky náročné. Mnoho lidí pak sahá po rychlém a účinném řešení v podobě doplňkových topidel. Topidla jsou oblíbená zvláště u rodin, ve kterých se topí uhlím. V těchto domácnostech je nestálá teplota, kdy večer je v bytě jako v sauně, zatímco ráno se rodina probouzí do zimy, protože kotel přes noc vyhasnul. A v této chvíli je ideální čas sáhnout po rychlém řešení. Doplňkové topidlo pomůže i mnoha dalších situacích, například když přijdeme z venku promrzlí, nebo jsme nemocní. Zvláště pak o Vánocích byste neměli mrznout a kazit si tak vánoční atmosféru. Co tedy s tím? Nabízíme vám 3 základní druhy topidel.

Přímotop

Klasický přímotop snad není ani potřeba představovat. Je to totiž nejčastěji používané topidlo v českých domácnostech. A aby také ne, když je nejlevnějším topidlem na trhu. Oceníte ho ve chvíli, kdy potřebujete zahřát okamžitě. Když přijdete domu promrzlí, stačí si na chvíli sednout k přímotopu a hned se ohřejete. Díky tomu tak předejdete nejedné chřipce a viróze. Přímotop je skvělým pomocníkem i v koupelně. Když se ráno probudíte a vylezete z vyhřáté postele, vlézt do studené koupelny není nic příjemného. S přímotopem si malou místnost vyhřejete během chvíle a hned budete mít lepší den.

sencor-olejovy-radiatorOlejový radiátor

Olejový radiátor patří k nejlepším topidlům na trhu. Jeho cena není nikterak vysoká, nevíří prach a patří mezi tiché přístroje, které vám zaručí ničím nerušený spánek. Vypadá jako klasický radiátor, s tím rozdílem, že je na kolečkách a můžete ho přemisťovat podle potřeby. Zahřeje vás u nejedné vánoční pohádky a poskytne vám dlouho teplo i po vypnutí. Jeho předností je totiž tepelná setrvačnost.

Infrazářiče

infrapanel-alfI infrazářiče přinesou pohodu nejen během Štědrého dne. Poskytují okamžité teplo, protože napřed zahřívají osoby a předměty. Jejich výhodou je tichost a úspora elektrické energie při porovnání s ostatními topidly. Přemisťovat je samozřejmě můžete podle potřeby. Tyto přístroje jsou navíc zdraví prospěšné. Zlepšují průtok krve, pomáhají při chronických problémech, snižují svalové napětí a zmírňují bolest.

 

Takže proč mrznout, když nemusíte. Přejeme vám všem krásné svátky a hlavně TEPLO domova.

 

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE logoje česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

http://www.ventilatory-shop.cz/

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *