Levné obývací stěny a sestavy do obývacího pokoje

V obýváku se rádi potkávají a tráví spolu čas celá rodina a přátelé. Jeho zařízení je důležité tak jako u jiných pokojů. Měl by působit příjemně, útulně a prakticky.

Velkým hitem v obýváku se stává obývací stěna a poskytne nejen dostatek úložného prostoru, ale také vytvoří elegantní místo pro uskladňování dekorací, sklenic, knih, televizního příslušenství a dalších drobností. Obývací stěny jsou žádaným doplňkem, který se postará o zařízení celého obývacího pokoje bez starostí.

Pokud stále uvažujete nad tím, jaký nábytek zvolit do obývacího pokoje, popřemýšlejte o obývací stěně. Jedná se o bezstarostný nákup za výhodnou cenu. Díky takové sestavě si můžete zařídit obývací pokoj podle svých představ.

Moderní vzhled

Obývací stěny vynikají nadčasovým designem, který je snadné sladit k doplňkům, podlaze a dalším prvkům v obýváku. Moderní design zapadne do klasického, rustikálního i vintage obývacího pokoje. Zapomeňte na spojené stěny, které kdysi zabraly místo na celé stěně a tím místnost opticky zmenšily. Moderní obývací stěny nabízí bohatý prostor v designových policích, komodách a skříňkách. Vybrat si můžete sestavy, které obsahují jen závěsné skříňky, nebo se necháte unést klasikou, která obsahuje TV stolek, komodu, vitrínu a police na zeď.

Pokud jste zastáncem minimalismu, vyberte si obývací stěny v jednoduchém minimalistickém stylu. Ty disponují jednoduchými tvary, elegantní strukturou a jemným designem. Kromě toho obsahují vše, co co by v klasickém obývacím pokoji nemělo chybět.

Kvalita, která vydrží

Obývačkové sestavy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů odolných vůči poškození a zničení. Výrobci si na nich dávají záležet, proto mezi nimi nenajdete nekvalitní kus. Kromě kvalitních materiálů si v některých případech můžete objednat také LED světla, která celé sestavě přidají na eleganci a luxusu.

Výběr stěny je jednoduchý zejména tehdy, víte-li, který styl se vám do obývacího pokoje bude hodit. Pokud máte velký prostorný obývací pokoj, zvolte větší obývací stěnu. Máte-li k dispozici malý obývací prostor, zvolte do něj menší stěnu, která nabídne dostatek úložného prostoru. Mezi takové patří například vysoký úzký regál či vitrína.

Obývací stěny jsou odjakživa součástí většiny domácností. Zahrnovaly vše to, co obývací pokoj potřeboval – TV stolek, vitríny, skříňky, police. Dnes na trhu naleznete moderní obývací stěny, které se snadno ladí do různých interiérů. Mezi jejich výhody patří velký úložný prostor, příjemný vzhled a dostupná cena. Sestavy jsou cenově výhodnější než samostatný nábytek. Kromě toho si je v některých případech můžete vyskládat sami.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *