Levné manželské postele s úložným prostorem

Hledáte levné manželské postele s úložnýn prostorem, nebo jen dvoulůžkové postele? Připravili jsme pro vás nabídku zajímavých produktů na našem trhu za velice dosupné ceny. Kvalitní manželská postel je základem nejen spokojeného spánku ale i manželství či partnerství. Na druhou stranu kvalitní manželská postel s ložným prostorem může být i levná, nebo alespoň za velice dostupnou cenu do 10 000Kč. Dvoulůžková prostel se obvykle skládá z 3 částí – rám postele, kvalitní rošt postele a dobrá pěnová či pružinová matrace. Modernější postele mají dokonce výklopný úložný prostor umístěný pod horní částí postele.

Rozměry postele

Mezi nejčastětší rozmery postele patří bezesporu 140x200cm, 160x200cm a 180x200cm, mladší páry radějí volí dostupnější varianty s šířkou postele 140cm. Naopak partneři většího vzrůstu, či partneři kteří se rádi na posteli pořádně natáhnou volí větší rozměr postele.

Typy postelí

Nejlevnější variantou jsou čalouněné postele následované kovovými postelemi, velice rozšířené jsou také dřevěné postele a nejdražší možnou variantou jsou postele z masivu.

 

One Comment

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *