Jaký kancelářský nábytek si pořídit do domácí pracovny?

Pandemie koronaviru navždy změnila náš svět, kromě jiného spoustu lidí naučila pracovat z domova. V mnohých firmách trvá home office doposud a některé nadnárodní podniky se neotevřou dříve než v roce 2021. Čechům tedy nezbývá než si zařizovat domácí pracovny.

Ne všichni mají doma místnost navíc, kterou by mohli vyhradit jako pracovnu. To však ani není nutné. Stačí si vybudovat malý koutek, kam si dáte kancelářský stůl, židli a skříň. Víc ke kancelářské práci přes počítač nepotřebujete.

Doma choďte pracovat vždy na jedno místo

Jasně, můžete pracovat jednou od kuchyňského stolu, podruhé ze sedací soupravy v obýváku, ale opravdu to nedoporučujeme. Zabijete tím produktivitu. Nejlepší je, když si doma vyhradíte jedno konkrétní místo, na nějž budete chodit pracovat. Dobré je také dodržování pracovní doby. V pracovní dobu se věnujte pracovním záležitostem, pak zaklapněte notebook a k pracovnímu stolu už se toho dne nevracejte. Oddělte si pracovní život od toho soukromého, jinak se z toho dlouhodobě zblázníte a pravděpodobně budete mít i problémy donutit se k práci.

Kancelářský nábytek umístěte třeba do rohu obývacího pokoje

Místo celé místnosti si doma zkuste vybudovat aspoň pracovní koutek. Kancelářský nábytek můžete postavit například do rohu obývacího pokoje. Postačí malý stůl, dobrá ergonomická židle a nějaký úložný prostor. Jestliže uchováváte více dokumentů v papírové podobě, vhod přijde kancelářská skříň, a pokud máte doma menší děti, měla by být uzamykatelná. Jinak vám postačí i stůl se šuplíky či poličkami.

Využijte výhodných cen nábytku

Prodejci nábytku dobře vědí, že spousta Čechů si potřebuje zařídit domácí pracovnu, a tak právě na tento sortiment lákají. Na kancelářský nábytek nyní objevíte zajímavé slevy, nebojte se jich využít. Podívejte se například do e-shopu Ajprodukty.cz a investujte do tamního kvalitního nábytku. Má to smysl, nikdo totiž neví, kdy se budete moct z home office vrátit zpět do kanceláře…

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *