Jak snadno a efektivně zaizolovat budovu? Tou pravou volbou jsou exteriérové stěrky

Zajistit v interiéru příjemné klima je často pořádný oříšek. To dobře vědí nejen nájemníci a majitelů domů a bytů, ale také provozovatelé kanceláří, prodejen, restaurací i mnoha dalších objektů. Utrácíte nemalé částky za energii, kterou během letních měsíců spotřebují ventilátory a klimatizace? Během zimních měsíců zase nedokážete dosáhnout v místnostech dostatečné teploty, přestože nijak nešetříte a radiátory necháváte puštěné naplno? Na vině je s nejvyšší pravděpodobností špatně vyřešená izolace budovy.

Problémy s izolací trápí nejen majitele starších budov, ale také mnohé vlastníky novostaveb

Vlastnictví starší nemovitosti s sebou nese nutnost klást nemalý důraz na její údržbu. Pokud jste se rozhodli pořídit si domek nebo jiný objekt, který byl postaven před několika desetiletími, rozhodně počítejte s tím, že si na péči o něj budete muset vyhradit mnohem více času a peněz, než kdyby se jednalo o novostavbu, splňující současné normy. Na druhou stranu se však nemusí jednat o špatnou volbu. Mnoho problémů starších nemovitostí lze dnes řešit rychlé a vysoce účinně. Jedním z takových jsou špatné izolační vlastnosti. Navíc ani čerství majitelé se těmto potížím někdy nevyhnou. Stavební firmy občas šetří na nesprávných místech, ani při koupi zbrusu nového domku tak nelze vyloučit, že bude třeba záhy po jeho pořízení dořešit některé záležitosti. U izolace naštěstí existuje jednoduché řešení – tepelným únikům i přehřívání objektu dokáží zabránit termoizolační extérierové stěrky.

Jaké výhody mají exteriérové stěrky?

  • Exteriérové stěrky pořídíte za příznivou cenu.
  • Účinnost exteriérových stěrek je vysoká.
  • Aplikace je snadná. Nemusíte si ani objednávat řemeslníky, s trochou snahy zvládnete exteriérové stěrky nanést i sami.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *