Fotopasti: Pomocník pro sledování zvěře i proti zlodějům


V posledních letech se na trhnu doslova roztrhl pytel s dodavateli fotopastí. O toto malé zařízení zákazníci mají čím dál větší zájem, a to hned z několika důvodů. Jedná se o malé zařízení, které je dnes hojně využíváno jak pro sledování zvěře, tak pro ochranu majetku.

Fotopast je malé mobilní zařízení, které hojně využívají myslivci pro sledování zvěře, ale také soukromé osoby, podnikatelé, města, obce, nebo dokonce policie, pro ochranu majetku před zloději a vandaly.

Fotopasti pro sledování zvěře

Fotopasti vám pomohou získat velmi kvalitní záběry divoké zvěře, a to ve dne i v noci. Při pozorování zvěře v přírodě je třeba dbát na správnou vzdálenost a úhel pozorování. Pro kvalitní snímky doporučujeme ideální vzdálenost 15 metrů a úhel 45 stupňů. Fotopasti jsou zpravidla opatřeny neviditelným přísvitem. Nemusíte proto mít strach, že by byly divokou zvěří či pytláky odhaleny. Stejně jako zařízení určená pro ochranu majetku, mohou být fotopasti pro sledování zvěře opatřeny GSM modulem, díky kterému je možné pořízené snímky ihned odeslat na mobilní telefon nebo email.

Fotopasti pro ochranu majetku

Potřebujete ochránit svůj majetek proti zlodějům? I v tomto případě vám může pomoci fotopast. Soukromé osoby, podnikatelé, ale i města a obce nahrazují kamerové systémy právě fotopastmi, které jsou levnějším, a zároveň pohodlnějším řešením. Jsou malé, snadno maskovatelné, vybaveny neviditelným přísvitem a instalace je velmi snadná. Navíc fotopast je možné kdykoliv bez problémů přemístit a sledovat tak jinou oblast. K instalaci navíc oproti kamerovým systémům není třeba přívod k elektřině.

Kvalitní fotopasti pro sledování zvěře i ochranu majetku zakoupíte například v prodejně Výcvikové obojky v Praze 3, kde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodné fotopasti na míru vašim potřebám.

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *