ČOV jako dárek k vánocům? Je to možné

Čističky odpadních vod jsou v poslední době stále více prodávaným zařízením nejen pro subjekty, které nejsou napojeny na klasickou kanalizaci. Poptávají je pro své domky i chaty jednotlivci, rodiny ale i celé firmy.

Projekční kancelář ZAKRA nyní přišla s originálním nápadem, tzv. vánočního voucheru na ČOV. Nevíte, co k vánocům? Zkuste skutečně smysluplný dárek v podobě poukazu na projektantské služby!

Pokud byste chtěli vědět více, koukněte na web ZAKRA. Firma se soustředí na projekty čistírny odpadních vod ale i vodovodní či kanalizační přípojky, retenční nádrže a další. Má za sebou stovky zhotovených projektů a spokojených zákazníků.

Nad klasické projekty vám na rozdíl od ostatních projektantů může ZAKRA pomoci i se státními orgány, tj. získáním povolení a překonáním jakékoli překážky nebo komplikace, která se v průběhu procesu může objevit. Od klienta, tedy od vás, není nutné vlastně vůbec nic. ZAKRA funguje tak, aby si její klienti mohli užít pohodu a řešili co nejméně starostí. A to se vyplatí.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *