Čeká vás nákup či rekonstrukce podlahy? Zkuste plovoucí podlahy z Domažlic

Vybrat podlahu podle vlastních představ a tak, aby design ladil ke zbytku místnosti, vyžadovala minimální péči a také aby nestála majlant, není jednoduchá věc. A když i vydrží déle než pár let, bude to skvělé. Pokud máte na novou podlahu přesně takové požadavky, musí vaše volba padnout na plovoucí podlahy.

Bezúdržbová podlaha, která vám vydrží

Argumentů, proč si pořídit právě plovoucí podlahu, je hned několik. Zmínili jsme již snadnou údržbu (kromě běžného úklidu se o „plovoučky“ není třeba nijak více starat) a dlouhou životnost. Tomu, že vám vydrží dlouho v perfektním stavu, přispívá i dobrá odolnost vůči poškození. Plovoucí podlahy jsou rovněž zdravotně nezávadné, nemusí se jich tak bát ani žádný alergik.

Sami si vyberte, jak bude vaše plovoučka vypadat

Nášlapná vrstva plovoucích podlah se vyrábí z dýhy, dřeva, korku, lamina nebo linolea. Existují tak stovky různých vzorů a dekorů, ze kterých si snadno vyberete takový, jenž sladíte se zbytkem interiéru. Vaše nová podlaha tak může připomínat lino, dlažbu nebo třeba masivní dřevo. A taková dřevěná plovoucí podlaha vyjde výrazně levněji než klasická dřevěná.

Neuslyšíte hádající se sousedy

Další nespornou výhodou plovoucích podlah je akustická izolace, proto se tak často používají v bytových prostorách a patrových domech. Skrze plovoucí podlahu jednoduše neuslyšíte, o čem si zrovna povídají sousedé v místnosti pod vámi.

Plovoucí podlahy z Domažlic

Výrobou plovoucích podlah se zabývá domažlická firma DŘEVOŠKRT. Věnuje se také výrobě a prodeji nábytku, interiérových dveří a dřevěného stavebního materiálu. Dřevu zkrátka rozumí a umí ho kvalitně zpracovat. Pokud vás výhody plovoucích podlah přesvědčily, podívejte se na www.drevoskrt.cz, kde naleznete nabídku společnosti DŘEVOŠKRT na plovoucí podlahy Domažlice.

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *