Bytový textil tvoří základ příjemného bydlení

Každá správná hospodyňka jistě ocení krásný a na první pohled sympatický bytový textil, který je víceméně chloubou její domácnosti. Pokud to tedy milé ženy, máte naprosto stejně nastavené jako já, respektive musíte mít za každou cenu na pohovce skvěle vypadající polštáře a dokonale sladěné deky, ráda se s vámi podělím o své zkušenosti v této oblasti. Můj muž sice vždy nad mými nákupy tohoto zboží jen nevěřícně kroutí hlavou a je více než jasné, že v jeho hlavě právě probíhají velmi složité výpočty toho, kolik to všechno asi zase muselo stát, ale já si prostě nemohu pomoci a bez bytových dekorací se prostě a jednoduše nemohu obejít. Dle mého názoru je totiž tento druh nakupování mnohem přívětivější než nákupy žhavých kousků oblečení pro každé roční období.

Koupelnový textil je mou doménou

Ano, je tomu tak. Bez froté osušky, která skvěle absorbuje a navíc je velmi prodyšná a hebká, se v koupelně prostě nemohu obejít. Proto je koupelnový textil mou, dalo by se říci doménou. Vše začalo narozením mé, dnes již pětileté dcery Anežky, které jsme pořídili příjemně hřejivou osušku s kapucí a vzorem medvídka. Poté jsem již nenakupovala jiné ručníky, žínky ani osušky než ty takto vyrobené. Kromě toho, že si v nich libuje nejen má dcera a můj muž, který ze začátku stejně tak, jako u bytového textilu protáčel své panenky, je miluji i já sama a nedám na ně nikdy dopustit.

Kuchyňský textil kupodivu ocenil i můj muž

Pokud bych měla zmínit kuchyňský textil, tak ten
si na první dobrou zamiloval i můj muž, který miluje vaření. A je třeba dodat, že vaří famózně. S nadsázkou podotýkám, že jinak bych si ho nikdy nevzala. Právě jeho jsem tehdy potěšila příjemnými utěrkami v pestrých barvách a novým ubrusem, který se na stůl dává pouze tehdy, připravuje-li pohoštění on. Vše je navíc vyrobeno ze stoprocentní bavlny a o odolnosti produktů není třeba více hovořit. Kromě jiného překrásné vypadají a jíst v jejich přítomnosti je vskutku svátkem.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *