Barové židle nejen do baru

Vždy jsme si barové židle užívali v honosných podnicích. Kdo je měl doma, obvykle se mohl pochlubit luxusnějším a nestandardním interiérem. V poslední době se ale staly standardem. Obývák spojený s kuchyní a jídelnou se totiž dělá skoro jako přes kopírák. Proto je důležitá volba detailu, kterým jsou i barové židle.

Málokdo, kdo dnes sází na kompaktní propojení obývacího prostoru s jídelnou a kuchyní, neudělá nakonec vyvýšený bar, ke kterému patří i vysoké, tedy barové židle. Někdo barové židle využívá jako alternativní sezení a má ještě i jídelní stůl. Jiní z něj udělají jediné místo pro jídlo. Pro singles, nebo pro mladé páry, to nemusí být nevhodné řešení. S rodinou ale přichází potřeba klasického stolování a je dobré se podívat i na jídelní stoly. Nic nebrání tomu, ponechat i barové židle a bar. Rády se na něm nasnídají i školoupovinné děti.

Jak vypadá moderní barová židle?

Designové židle už nemusíme pořizovat za tisíce. Výrazně zlevnily i top modely barových židlí, které jsme dříve obdivovali. V e-shopu Primazidle.cz najdete mnoho modelů, které jsou dnes v kurzu. Jde třeba o židle, které velice nepokrytě připomínají sedačky ve starých tramvajích, k tomu se pyšní subtilními dřevěnými nožkami a efektními kovovými spojnicemi. Dalšími krasavicemi jsou barové židle na masivních nerezových nohách. U těch se předpokládá stacionární umístění. Na druhou stranu však poskytují vyšší stabilitu a menší pravděpodobnost převrácení. Klasikou jsou dřevěné židle. Obecně jde však shrnout, že ty nejkrásnější svým designem odkazují do po designové stránce slavných šedesátých let minulého století.

Vylaďte barové a jídelní židle

Pokud jste se rozhodli jak pro barový stůl, tak pro klasický, díky e-shopu Primazidle.cz máte možnost sladit barové i jídelní židle. V sortimentu najdete stejné modely. Rozhodně využití stejného designu židlí prospěje celku. Čeho se však bát nemusíte, je vsadit na jinou barvu, pokud se daný model nabízí hned v několika.

Primazidle.cz – e-shop nejen se sedacím nábytkem

V e-shopu Primazidle.cz koupíte židle pro domov i kancelář. Hlavní sortiment tvoří právě kancelářské židle, které se hodí do firem, úřadů, též domů pro home office pracoviště. Nechybí ani dětské židle, již zmiňované barové a jídelní židle, ale též opět pro firmy – konferenční židle.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *