5 způsobů, jak využijete skladové kontejnery na zahradě


Montované skladové kontejnery slouží nejen k uskladnění materiálu a zboží. Snadno je sestavíte i demontujete, když už nejsou potřeba. Dají se skládat vedle sebe i na sebe, sestavený kontejner může být přemístěn vysokozdvižným vozíkem či jeřábem. Díky použitému materiálu, jímž je pozinkovaný plech, navíc dlouho vydrží. Tohle všechno jsou důvody, proč si je lidé často pořizují i na zahradu.

Pokud jste si doposud mysleli, že skladovací kontejner patří spíš do firem a průmyslu, můžete se přesvědčit o opaku. Jde o velmi cenově dostupné zastřešení pro různé účely.

1. Přístřešek na dřevo

Nakoupíte větší zásoby dřeva, než jste schopní uklidit pod střechu. Co pak? Někteří lidé řeší zastřešení tak, že si koupí kontejner. Aby sloužil jako přístřešek na dřevo, není potřeba ho vybavovat ničím dalším, jde tedy o skutečně levné, a hlavně rychlé řešení.

2. Stání pro auto i motorku

Žádné stavební práce a zdlouhavé čekání. Skladovací kontejner můžete začít hned používat. Typy určené jako garážové stání mají dvoukřídlé dveře, boční dveře pro lepší nasedání do auta a nájezdovou rampu. Samozřejmostí je zámek a na přání i bezpečnostní závora.

3. Zahradní domek

Skladové kontejnery se dají použít na uskladnění drobného zahradního nářadí, ale třeba i sekačky. Dovnitř se dá nainstalovat regálový systém, kontejner navíc nemusí být jen plechová bedýnka. Do zahradního domku se hodí okna na boční či zadní stranu kontejneru.

4. Přístřešek na kola a sportovní vybavení

Skladovací kontejner nahradí garáž či sklep, můžete do něj dávat nejen kola, ale také další sportovní vybavení (jízdní kola, lyže, brusle, koloběžku apod.).

5. Kryt na popelnice

Kontejner bez dveří se dá využít i pro zastřešení popelnic. Ten se hodí nejen na zahradu, ale i před bytový dům.

Celou dobu mluvíme o tom, jak jsou kontejnery skvěle přizpůsobitelné a levné zastřešení, konkrétní cenu jsme však nezmínili. Ona se totiž odvíjí od více kritérií, jako je třeba velikost a vnitřní vybavení. Bližší informace najdete přímo na webu výrobce Kovobel – www.kovobel.cz. Skladovací kontejnery vyrábí od konstrukce až po finální úpravy, takže je schopný vám vytvořit kontejner třeba i na míru.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *